III kolejka ALLO 2015

W ramach trzeciej kolejki Amatorskiej Leszczyńskiej Ligi Orlika podejmowaliśmy debiutujący w rozgrywkach zespół Darci-Deko.

Do spotkania przystąpiliśmy w niezłym nastroju po pauzie i remisie z FC Gronowo. Nasz rywal w poprzednich seriach gier dwukrotnie schodził z boiska pokonanym. Tym razem również na nieszczęście debiutantów również musieli znieść gorycz porażki. Ale po kolei.

Mecz rozpoczęliśmy w następującym zestawieniu:

Wojtyniuk – Zawidzki, Średniawa – Kowalski, Skrzypczak – P. Borowski (K)

Ławka rezerwowych: Marek Borowski

Od pierwszych minut spotkania nasz zespół dobrze rozgrywał piłkę, raz po raz zmuszając bramkarza rywali do interwencji.

W 5. minucie Patryk Borowski po podaniu od Skrzypczaka wpisał się na listę strzelców.

Po zdobyciu bramki nadal konsekwentnie dobrze operowaliśmy piłką, nie pozwalając rywalom na jakąkolwiek odpowiedź.

Kluczowe dla całego spotkania było końcowe osiem minut pierwszej połowy. Wtedy nasz zespół zdobył aż 3 gole.

Najpierw do siatki po podaniu Kowalskiego trafił Skrzypczak. Następnie ten sam duet podwyższył prowadzenie na 3:0. Tym razem jednak autorem gola był Kowalski.

Wynik meczu jeszcze przed przerwą ustalił Patryk Borowski.

Po zmianie stron na boisku nadal dominowaliśmy, jednak nie potrafiliśmy wykorzystań nadarzających się okazji.

Ostatecznie mecz zakończył się pewnym zwycięstwem 4:0.

Taki wynik pozwala pozytywnie patrzeć w przyszłość. Niewątpliwie tym zwycięstwem przybliżyliśmy się do awansu do pierwszej ligi.