X kolejka 28.01.2015

W ramach rozgrywek 10 kolejki RALPH podejmowaliśmy zespół EuroMebel. W pierwszej serii gier nasz rywal zaaplikował nam aż 8 goli. Środowe starcie było więc szansą na rewanż za pamiętną jesienną porażkę.

Do spotkania przystąpiliśmy osłabieni brakiem kontuzjowanego kapitana Patryka Borowskiego oraz Moskiewicza, który… odszedł na własne życzenie z zespołu! Wydaje się to trochę niedojrzałą decyzją. W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobry mecz. Po bramce Augustyńskiego prowadziliśmy 1:0. Niestety na minutę przed końcem pierwszej części wyrównał Jurga.

Po zmianie stron do bramki trafiali już tylko nasi rywale. Niestety aż pięciokrotnie pokonywali naszego bramkarza, przez co mecz zakończył się wynkiem 1:6.

Skład: Napierała – Niedbała, Kajl – Augustyński, - Knecht D.

Ławka: Rzeźniczak, Jędrowiak