III kolejka 26.11.2014

Po udanym meczu z Tankersami naszym kolejnym rywalem był zespół EuroMebel. Przystąpiliśmy do niego w dobrym humorze, a także pełni wiary w końcowy sukces. Niestety boisko zweryfikowało nasze plany, ale o tym później.

Spotkanie rozpoczęliśmy w następującym zestawieniu:

Moskiewicz – Skubiszyński, Kajl – D. Knecht – P. Borowski

Ławka rezerwowych: Jędrowiak, Rzeźniczak, Ciesielski

Początek był nieco senny z obu stron. Pierwsza bramka padła po błędzie Krzysztofa Kajla i Radosława Skubiszyńskiego.

W kolejnych minutach Katalonia próbowała wyrównać. Niestety Daniel Knecht dwukrotnie przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem.

Minutę przed końcem pierwszej połowy Dziewiątka podwyższył na 2:0. Kolejny raz niewykorzystane sytuacje się na nas zemściły..

Po zmianie stron otworzyliśmy się na rywali. Niestety spowodowało to klęskę. Już po 6 minutach drugiej części gry przegrywaliśmy 0:5.

Nasze próby zmiany taktyki – między innymi wprowadzenie lotnego bramkarza Mateusza Ciesielskiego - tylko iluzorycznie poprawiły naszą sytuację. Gol Skubiszyńskiego był tylko honorowy, a co więcej nie potrafił wybić z rytmu dobrze grających tego dnia rywali.

Co gorsza przeciwnicy jeszcze kilkukrotnie oddawali zabójcze strzały. W efekcie polegliśmy 1:8.

Mecz z końca listopada był dla nas lekcją pokory, a wszyscy zawodnicy powinni po nim zastanowić się nad swoją grą i pozycją w klubie.