Zapowiedź. V kolejka

Już 10 grudnia w hali sportowej w Rydzynie zostanie rozegrana V kolejka RALPH. Tym razem naszym rywalem będzie zespół Cerber Alarmy.

Dotychczas nasz rywal zgromadził ledwie 1 punkt, przegrywając aż 3 mecze. Przed tygodniem drużyna w której występuje wypożyczony z Katalonii Martin Janek, uległa Nuss.pl 1:3.

O tym, że mamy dobre relacje z najbliższym rywalem, niech świadczy fakt, iż przed rokiem Patryk Borowski występował w halowych rozgrywkach w koszulce Cerbera. Został wtedy najlepszym strzelcem zespołu. Co ciekawe podobną ścieżką zmierza Janek, który po czterech seriach ma najwięcej goli w drużynie (taką samą ilość trafień – 2 – ma na koncie Szymon Kajoch).

FC Katalonia przystępuje do meczu w bardzo dobrym nastroju. Po zeszłotygodniowym zwycięstwie 5:4 nad Eden Green, awansowaliśmy na szóste miejsce w tabeli. Liczymy, że pojedynek z najsłabszą drużyną ligi będzie kolejnym krokiem w kierunku góry tabeli.

Początek spotkania o 19:10.

Pozostałe mecze:

Lubema vs. Tankersi